Jelly Belly Toasted Marshmallow 4k Bulk
SKU: JB35972
PACK: 4x1 Kilo Bags
BAR CODE: 071567359726
Ingredients
Sugar, glucose syrup, modified cornstarch, flavouring, glazing agents (E904, E901, E903), colours (E150a, E172).
Nutrition
| Nutrition Information | Typical value per 100 g |
|---|---|
| Energy | 1570kJ/369kcal |
| Fat | 0 g |
| of which Saturates | 0 g |
| Carbohydrates | 92 g |
| of which Sugars | 69 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |