Strawberry Cheesecake Swirl Lollipops 18x60g
SKU: TWSTARSTRAWC18
PACK: 18x60g
BAR CODE: 25033904004675
Ingredients
Sugar, Glucose, Natural Colour: Natural Beetroot E162, Natural flavour
Nutrition
| Nutrition Information | Typical value per 100 g |
|---|---|
| Energy | 1663kJ/391 kcal |
| Fat | 0.06 g |
| of which Saturates | 0.06 g |
| Carbohydrates | 58.5 g |
| of which Sugars | 42.42 g |
| Protein | 0.06 g |
| Salt | 0.02 g |