Natural Twirl Christmas Tree Lollipops 18x85g
SKU: TWXT18
PACK: 18x85g
BAR CODE: 15033904002759
Ingredients
Sugar, glucose syrup, natural flavourings, natural colours: beetroot red, natural spinach
Nutrition
| Nutrition Information | Typical value per 100 g |
|---|---|
| Energy | 1663kJ/391 kcal |
| Fat | 0.09 g |
| of which Saturates | 0.09 g |
| Carbohydrates | 82.88 g |
| of which Sugars | 42.42 g |
| Protein | 0.06 g |
| Salt | 0.02 g |