Natural Mini Twirl Black Cherry Lollipops 24x42g
SKU: WHPB24
PACK: 24x42g
BAR CODE: 15033904009581
Ingredients
Sugar, glucose syrup, natural flavourings, natural colours, citric acid, beetroot red, turmeric
Nutrition
| Nutrition Information | Typical value per 100 g |
|---|---|
| Energy | 1552 kJ/371 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which Saturates | 0 g |
| Carbohydrates | 93 g |
| of which Sugars | 76 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |