Cherry Pie Swirl Lollipops 18x60g
SKU: TWSTARCP18
PACK: 18x60g
BAR CODE: 15033904004692
Ingredients
Sugar, glucose, natural colour: Natural carmine E120, spirulina, natural flavour
Nutrition
| Nutrition Information | Typical value per 100 g |
|---|---|
| Energy | 1663kJ/391 kcal |
| Fat | 0.06 g |
| of which Saturates | 0.06 g |
| Carbohydrates | 58.5 g |
| of which Sugars | 42.42 g |
| Protein | 0.06 g |
| Salt | 0.02 g |